Jak działamy

Większość naszych kierowców posiada, co najmniej 10 letnie doświadczenie w zawodzie taksówkarza. Co więcej istnieje możliwość zamówienia taksówki z kierowcą posługującym się językiem: Angielskim, Rosyjskim, Greckim, Niemieckim.

Firma Radio Taxi Zakopane dysponuje samochodami typu: osobowe,van (do 6 osób), kombi, oraz busy (do 8 osób). Każdy z pojazdów posiada ubezpieczenie obowiązkowe a ponadto ubezpieczenie, NNW ubezpieczające pasażerów pojazdu. W razie potrzeby (np. obsługa imprez, wycieczki-spływ Dunajcem, Wieliczka lub Oświęcim) współpracujemy z firmami posiadającymi busy i autobusy (preferowane zamówienie z wyprzedzeniem 1-dniowym). Transport może odbywać się także na trasach międzynarodowych.

Z doświadczenia wiemy, że w okresach wzmożonego ruchu są problemy z dodzwonieniem się do jakiejkolwiek korporacji taksówkarskiej, dlatego specjalnie dla państwa udostępniamy aplikacje do samodzielnego wezwania taksówki. Przyjmujemy również zlecenia terminowe gwarantując podjechanie taksówki na czas. Ponad to obsługujemy płatności kartami (Maestro,Visa, MasterCard).

Z uwagi na fakt, iż każdy klient jest dla nas bardzo ważny, każdego z osobna poinformujemy smsem o podjechaniu taksówki. (dotyczy tylko nie zastrzeżonych numerów komórkowych)